niedziela, 10 marca 2013

A dziś z innej beczki...


Już się chwaliłam, że jadę z moimi uczniami na warsztaty językowe do Londynu... to już w poniedziałek. Wszyscy są "sooooo excited" - ja również i to z dwóch powodów: po pierwsze spędzę więcej czasu z moimi "pociechami" szkolnymi. Jest to zawsze fajny sposób, aby lepiej się poznać. Po takiej wyprawie patrzymy na siebie innymi oczyma - nagle nauczyciel okazuje się zwykłym człowiekiem, a uczeń - cóż - najczęściej fajnym kompanem. Liczę na to, że polubimy się jeszcze bardziej i będziemy mieli dużo wspomnień. Po drugie - znowu odwiedzę Londyn - moje ukochane miasto. Dawno już tam nie byłam - tęsknie za widokiem Big Bena, London Eye i oczywiście figurami woskowymi. Zawsze też robi na mnie niesamowite wrażenie ten tłum różnych narodowości na ulicach. Na pewno zrobię miliony zdjęć :)

A dziś chcę napisać posta z innej beczki - a może raczej innej walizki :) NIENAWIDZĘ pakowania. Nie wiem jak wy, ale zupełnie mnie to rozwala. Nie mogę się zdecydować, co zabrać i w jakiej kolejności wkładać do plecaka. Jedno jest pewne zawsze zabierałam ze sobą książki i mp3... w tym roku zostaną one zastąpione moim małym, nowym cudeńkiem. To prezent walentynkowy - mój tablet - mam w nim całą moją dyskografię (nie ogranicza mnie marne 4 giga mp3 - mam do dyspozycji całe 18 giga przestrzeni) i do tego w tym małym zaledwie 7 calowym pudełeczku mam całą bibliotekę. Jupi!!!

małe a cieszy!

Mam też małą radę -  co do pakowania. Uwielbiam zabierać ze sobą miniaturki kosmetyków. Są do kupienia w Rossmanie i je uwielbiam. Oto moje małe cudeńka i nowa "sowia" kosmetycza.

maleństwa

sowy
nie mogłam się jej oprzeć
Jak tylko wrócę z Londynu zabieram się do świątecznego strojenia domu. Będę samodzielnie tworzyła stroiki, wieńce wielkanocne, baziowe jajeczka itp... już nie mogę się doczekać.

Dostałam jeszcze jedno zadanie od Igora. Na pytanie co ci przywieźć, uzyskałam odpowiedź BUZZA. No to mam mission impossible znaleźć Buzza Astrala :)

Toyslandia

3 komentarze:

 1. Życzę udanego wyjazdu i warsztatów :DD
  pozdrowionka

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana, super wyjazd Ci się szykuje!!! Extra prezent:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Udanego wyjazdu kochana!!!!!!!!!!! Bawcie się dobrze!!!! Pozdrów Londyn ;)

  OdpowiedzUsuń