niedziela, 5 kwietnia 2015

Moje małe DIY


Pewnie jak Wy wszyscy - ja też nie miałam ostatnio zbyt dużo czasu na to, co lubię najbardziej, czyli "do-it-yourself". Miałam robić pisanki metodą decoupage i quillingiem... skończyło się na szybkim farbowaniu i naklejkach z Pepco. Ponieważ ustaliliśmy z moim M., że nie robimy sobie żadnych prezentów zajączkowych, a ja jednak nie czułabym się dobrze z tym, że nic mu się dałam... bo złoty z niego chłopak i zasługuje ;)... postanowiłam ozdobić kubki.

Już dawno zachwycałam się tymi napisami, oglądając różne fotki w necie... zaryzykowałam i mamy swoje kubeczki z napisami Mr. Right oraz Mrs. Always Right. On ma oczywiście stonowany wąsaty kubek, ja za to poszalałam z brokatem i czerwienią na moim kubeczku.

Zajęło mi to zaledwie 20 minut... pod osłoną nocy przygotowałam niespodziankę, która spodobała się i wywołała uśmiech, na ostatnio bardzo poważnej i zmęczonej twarzy mojego ukochanego. Polecam Wam ten prosty sposób na niebanalny prezent.


Kubki kupiłam w Pepco - za całe 3,99. W domu miałam lakier do paznokci z pędzelkiem do ozdabiania (właśnie nim napisałam tekst). Kolorowe zdjęcie jest raczej słabe, ale i tak je wstawiam


Nie pisałam Wam też, że jakiś czas temu byłam z M. i przyjaciółmi na cudownym koncercie Natalii Przybysz. Jeśli będziecie mieli okazję wybrać się na jej występ, szczerze polecam!!! Mam oczywiście płytę pt. "Prąd" oraz zdjęcie na pamiątkę.


Ostatnio w Szulinkowie często rozbrzmiewają takie dźwięki:


"Daj znak
Jak już będziesz człowiekiem
Masz czas
A Ja w Ciebie wierzę
Z daleka wyglądasz jak piękny kraj
Miodu i mleka, kolor i smak
Z daleka przyciagasz jak lepszy świat
Jak nowa planeta, a na niej raj
Z daleka jak biegniesz racje masz
Lecz muszę czekać na Twój znak 
To jeszcze nie teraz, to nie ja!"

4 komentarze:

  1. Bardzo fajne te kubaski. Oryginalny i ciekawy prezent :)
    Pozdrawiam cieplutko, Agness:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Najlepsze kubki na świecie! w sklepach takich dużo, a jednak zrobione samemu wyglądają znacznie lepiej i wychodzą taniej. :)

    OdpowiedzUsuń